Wirtualna rzeczywistość dla Ciebie!

 

Jesteś spragniony prawdziwych wrażeń? Jesteś z Krakowa lub okolic? Z goglami VR przeżyjesz niezapomniane przygody. Odwiedź wyjątkowe miejsca, ścigaj się, walcz i bądź kim tylko zechcesz!

Gogle VR to absolutny hit ostatnich miesięcy na rynku konsol i gier. Technologia ta znalazła także zastosowanie w innych segmentach rynku, o czym świadczy stworzenie programów szkoleniowych dla przyszłych chirurgów, którzy zdobywają swoje umiejętności korzystając ze specjalnych aplikacji wykorzystujących możliwości okularów VR. Proponujemy Państwu na własnej skórze doświadczyć możliwości dostępnych z wejściem w Wirtualną Rzeczywistość.

Gry dostępne podczas zabawy w goglach VR zawsze dobieramy tak, aby uczestnicy wydarzenia mieli dużo frajdy. Zwracamy uwagę na rodzaj imprezy, wiek uczestników, a także ilość miejsca, które możemy przeznaczyć na nasze stanowisko. Zawsze dopinamy wszystko na ostatni guzik. Okulary wirtualnej rzeczywistości (VR) to sprawdzony sposób na dobrą zabawę na urodzinach, spotkaniach firmowych i akcjach eventowych.

Niezapomniane podróże, malownicze widoki, loty w kosmos, przygody w przyszłości, dzikie zwierzęta, rafy koralowe, zimowe szaleństwo, bajkowe światy, zombie, sportowe emocje, prawdziwa adrenalina, szybkie samochody.

Gogle VR, okulary wirtualnej rzeczywistości do Wynajęcia w Krakowie.

 

Dlaczego warto wynająć okulary VR?

 • Udostępniamy najwyższej jakości gogle VR marek Oculus Rift i HTC Vive
 • Gwarantujemy dobrą zabawę
 • Prowadzimy wyjątkowe animacje
 • Zajmujemy się pełną obsługą naszego stanowiska
 • Wraz z goglami VR dostarczamy niezbędny sprzęt i dodatkowe akcesoria
 • Zapewniamy ogromny wybór aplikacji i gier zespołowych (w tym zabawy tematyczne, np. na Mikołajki)
 • Dojeżdżamy do naszych klientów w Krakowie i w okolicach
 • Jesteśmy wypożyczalnią gogli VR

 

Promuj się z goglami VR!

Zabawa w wirtualnym świecie doskonale sprawdzi się na spotkaniach firmowych i akcjach eventowych. Nie bez powodu z naszych usług korzystało wiele znanych firm, m.in. Schibsted Tech Polska, CP Trade. Ekskluzywna rozrywka z goglami VR to niezapomniane przeżycie, które buduje dobre wspomnienia i pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Wybierz atrakcję, która budzi ciekawość i cieszy się ogromną popularnością. Gwarantujemy efekt WOW!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu! Gogle VR cieszą się bardzo dużą popularnością, dlatego zachęcamy do rezerwacji terminów z możliwie dużym wyprzedzaniem.

 

Nasze okulary

 

HTC VIVE

Nowa jakość w świecie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki HTC Vive przenosimy do komputerowego świata całą swoją osobę, a każdy nasz ruch ma swoje odwzorowanie
w wirtualnej rzeczywistości. Gracz porusza się w świecie za pomocą ruchu swojego ciała, a dzięki kontrolerom ruchowym w rękach może wchodzić w interakcje z wirtualnymi osobami i przedmiotami.

HTC ViVE

 

Oculus Rift

Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy ten sprzęt do gry, oglądania filmów, czy zwiedzania świata, dzięki tej technologii poczują Państwo jakby byli tam w rzeczywistości obecni. Dzięki Oculusowi można doświadczyć wszystkiego, co tylko przyjdzie nam do głowy.

Okulary VR Oculus Rift

 

Przykładowe gry i aplikacje VR:

Google Earth VR

Zwiedzaj świat z zupełnie nowej perspektywy. W ciągu chwili możesz udać się w wirtualną podróż do Kalifornii, Tokio, czy udać się w lot nad Himalajami i napawać się widokami zakątków z całego świata.

Ultimata Booster Experience

Dzięki tej aplikacji bez trudu przekonasz się kto w Twojej firmie ma naprawdę nerwy ze stali. Przejażdżka na gigantycznej huśtawce dosłownie wgniata w fotel. Mało komu udaje się wytrzymać całą trasę. Podejmujesz wyzwanie?

Farlands

Wciel się w rolę naukowca – odkrywcy. Trafiasz na nieznaną planetę, a Twój dalszy los zależy od tego, czy uda Ci się poznać tutejszy ekosystem i zdobyć przyjaciół wśród lokalnej flory.

Subnautica

 Poczuj się jak Bear Grylls! Zostałeś zmuszony do lądowania na nieznanej planecie, musisz działać, żeby przetrwać.

Blue Effect

Futurystyczna strzelanka w mrocznej atmosferze. Walcz o przetrwanie w ciemności przeciwko biomechanicznym istotom. Podążaj w stronę światła!

Elven Assassin

Chwyć za łuk i broń swojego miasta przed nacierającymi hordami orków.

 

Zapraszamy!

Siedziba naszej firmy to Kraków ale swoją ofertę kierujemy także do mieszkańców okolic Krakowa.

 

 

 • Ilość graczy: 2-10
 • Czas rozgrywki: 0,5-4 h
 • Trudność: łatwa
 • Ocena graczy (1-6): 6