Playstation 4

Rozrywka w jakości 4K i HDR na wyciągnięcie ręki. Najnowsza konsola ze stajni Sony przenosi nas do zupełnie nowego świata gier wideo. Jakość obrazu w połączeniu z najnowszymi przebojami na rynku pozwala zanurzyć się w świecie konsolowego szaleństwa. Dzięki specjalnej kamerze oraz kontrolerom ruchowym możemy mieć bezpośredni wpływ na rozgrywkę dzięki gestom wykonanym przed telewizorem. Gry wideo przestały być rozrywką dla miłośników kanap, teraz musisz wykazać się nie lada sprawnością by przetrwać w wirtualnym świecie!

Xbox One i Xbox 360

Kolejne generacje konsol wyprodukowanych przez Microsoft pozwalają na dobre zagubić się w wirtualnym świecie. Dzięki technologii Kinect nie musisz mieć w rękach żadnego kontrolera – staniesz się nim Ty sam, a postać na ekranie będzie reagować na każdy Twój ruch! Przeżyj niesamowitą przygodę z grami ruchowymi w najwyższej jakości.

 

Dance Central 3
Doskonały symulator tańca, teraz także z trybem impreza, który pozwala na wspólny taniec aż 8 osobowych grup. Daj się porwać muzyce!

Kinect Sports
Kolekcja 13 gier sportowych. Za kontroler używasz tylko i wyłącznie swojego ciała. Do dyspozycji graczy m.in. golf, siatkówka, zawody sprinterskie, czy slalom gigant!

Rabbids Invasion
Interaktywne show bazujące na serialu Inwazja Królików. Wraz z bohaterami programu będziesz odgrywać sceny znane z ekranów telewizora. A że króliki znane są ze swoich figli, to szykuj się na świetną zabaw.

Just dance 2017
Tańcz do największych przebojów R&B, Disco, czy klasyków Rocka! Zadaniem gracza jest odwzorowanie układów tanecznych widocznych na ekranie telewizora.

 

W celu zamówienia gier lub ich rezerwacji skontaktuj się z nami.

 

  • Ilość graczy: 1-10
  • Czas rozgrywki: 0,5-4 h
  • Trudność: średnia
  • Ocena graczy (1-6): 6